تهران - سعادت آباد
info@viralotus.ir
02188574027 - 09109008569
درخواست مشاوره و بازدید

قوانین

سلام به شما عزیزان دل ، همراه شما هستیم با پنج گام برای ثبت سفارش

گام اول ( تصمیم )

در ابتدا و در گام اول نیاز هست تا شما تصمیم قطعی خود را برای تغییر ظاهر خانه و یا تجهیز پروژه خود گرفته باشید ، چرا که مهم ترین بخشِ این کار، داشتن اراده برای انجام آن است . البته که با توجه به گام دوم می توانیم بگوییم که شما تصمیم و اراده لازم را داشته باشید و نگران هزینه های انجام پروژه نباشید .

گام دوم ( ثبت درخواست )

از نظر ما دومین بخش مهم بخش ارائه درخواست مشاوره و بازدید از ما این هست که شما از چندین شرکت استعلام قیمت و بازدید انجام دهید و در آخر با ما تماس بگیرید ، چرا که در کنار بالاترین کیفیت و استفاده از بهترین الگوها و متریال منطبق با خواسته های مشتریان عزیز ، معقول ترین هزینه ها برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته می شود . 

همچنین پس از ارائه درخواست بازدید و مشاوره ، همکاران ما در اسرع وقت جهت هماهنگی و بازدید و یا ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

فرم ارائه درخواست مشاوره و بازدید

گام سوم ( بازدید )

پس از هماهنگی های لازم و دریافت مشاوره تلفنی شما می توانید درخواست بازدید از ملک و یا سازه خود را داشته باشید . لازم به ذکر است که این بازدید کاملا رایگان می باشد 

گام چهارم ( قرارداد )

پس از ارائه مشاوره بر اساس بازدید رایگان صورت گرفته و در صورت تایید مشتری ، قرارداد اولیه جهت انجام فرآیند کار از طریق نماینده شرکت ارسال می شود تا پس از توافقات فی مابین جهت صورت گرفتن تعهدات کاری و زمانی و پس از امضای قرارداد ، پروسه انجام پروژه آغاز شود .

گام پنجم (  انجام و تحویل پروژه )

در نهایت ، پروژه بر اساس توافقات و طرح های اولیه ارائه شده و در زمان مقرر شده در قرارداد به مشتریان عزیز تحویل داده خواهد شد .

تعهد و وقت شناسی

 این مجموعه مفتخر است اعلام کند که تا نوروز 1403 با انجام بیش از 50  پروژه مجتمع مسکونی و بیش از 70 ویلا و پروژه های متعدد واحدهای مسکونی و تجاری و چیدمان سنجی مجموعه ها و شرکت های بزرگ تجاری و خدماتی ، هرگز زمان انجام پروژه ها بیش از مدت مقرر در قرارداد به درازا نکشیده است و دلیل این مهم خط مشی و مرامنامه مجموعه می باشد که خود را درگیر کمترین تعداد پروژه می کند تا بتواند همراه با زمان بندی درست در اتمام پروژه ، بالاترین کیفیت را به مشتریان عزیز ارائه دهد.