تهران - سعادت آباد
info@viralotus.ir
02188574027 - 09109008569
درخواست مشاوره و بازدید

وبلاگ


هوش مصنوعی چیست؟

هوش مصنوعی چیست؟

هوش مصنوعی یا به عبارتی Artificial  intelligence که امروزه با اصطلاح هوش مصنوعی AI نیز شناخته می‌شود، روشی  نوین برای ساخت ابزارهایی هوشمند با الگوبرداری از هوش انسان می‌باشد.  ابزاری که شبیه انسان فکر کند و به جای او تصمیم بگیرد. در حقیقت این  فناوری همان ماشین برنامه‌نویسی شده به دست انسان است که با هدف سهولت در  انجام امور روزمره طراحی شده است.

زندگی نامه حضرت زهرا سلام الله علیها

زندگی نامه حضرت زهرا سلام الله علیها

حضرت زهرا (س) دختر حضرت محمد (ص) و حضرت خدیجه (س)، همسر علی بن ابی‌طالب و  مادر حسن ابن علی و حسین ابن علی و یکی  از پنج عضو آل عبا است. کنیه‌ های  حضرت زهرا (س) عبارتند از ام الحسین، ام  الحسن، ام الائمه، ام ابیها و... .  ساده زیستی و پرهیز از تجمل از نکات  بارز زندگی حضرت زهرا (س) است.

فنگشویی چیست ؟

فنگشویی چیست ؟

شاید در مورد جهت های فنگ شویی مطالب جسته گریخته ای شنیده باشید و تمایل  داشته باشید اطلاعات کاملی در  این حوزه کسب نمایید. اطلاعاتی که جامع و  گویا باشد و به راحتی درک گردد.  در این مقاله به بیان جهت ها در فنگ شویی  به زبانی ساده  خواهیم پرداخت و ویژگی های هر قسمت را بیان خواهیم نمود. تا  با دانستن آنها  راحت تر اقدام به فنگ شویی منزل یا محل کار خود نمایید.

گروه تجاری ویرا لوتوس پیشرو ثبت شده در اداره ثبت شرکت ها ، سالها  فعال در زمینه های مختلف تجاری با راه اندازی سایت و صفحات اجتماعی خود در جهت ارتباط بیشتر با مشتریان و همکاران عزیز اقدام نموده است.
مشتریان عزیز هنرصنعتِ دکوراسیون داخلی و انبوه سازان و سازندگان ساخت و ساز بنا و سازه های مسکونی و تجاری و ویلا از طریق فرم درخواست مشاوره و بازدید می  توانند اقدام به ثبت وقت ملاقات و زمان بازدید نمایند تا در اسرع وقت و در  اولین زمان ممکن هماهنگی های لازم و مشاوره لازم به شما عزیزان ارائه گردد  .
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها